• 98-21-76492317+
  • 09123360070
  • همه روزه از ساعت 7:30 الی 20:00
  • info@bilansepid.com

موسسه حسابداری بیلان سپید البرز

موسسه حسابداری بیلان سپید البرز با نزدیک به ۲۰ سال تجربه در حوزه ارائه خدمات مالی و حسابداری به عنوان موسسه حسابداری در غرب استان تهران و استان البرز پیشرو بوده و همواره برای مشتریان خود ارزش آفرینی کرده است.
بیلان سپید البرز این بار آماده همکاری با کارفرمایان محترم مشاغل در شرق تهران (پردیس، سیاسنگ، جاجرود، دماوند، فیروزکوه) است.
بیلان سپید البرز با تکیه بر نیروهای متعهد، متخصص و توانمند خدمات حسابداری مطلوبی را ارائه میکند.
خدمات ما در یک نگاه شامل مشاوره مالی و مالیاتی، تهیه اظهارنامه های مالیاتی، تهیه صورتهای مالی فارسی وانگلیسی، تهیه قیمت تمام شده محصولات، تهیه و تنظیم دفاتر قانونی، تهیه گزارشات مالی، به روز رسانی حسابهای معوقه شرکتها، نصب و راه اندازی و مشاوره نرم افزارهای مالی مناسب، حل و فصل اختلاف میان شرکا، تبدیل و راهبری سیتمهای دستی و یا قدیمی مالی به سیستمهای مکانیزه، تهیه دفاعیه های مالیاتی، اموزش و اعزام پرسنل، طراحی و اصلاح کدینگ حسابها در سطوح مختلف، تهیه ائین نامه ها و دستورالعملهای مالی است.

این موسسه حسابداری امیدوار است با همکاری کارکنان خود در راستای تامین نیاز های به حق مشتریان در خصوص خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی و ارائه به موقع گزارشات مالی متنوع در کنار مشاوره به موقع ، براساس متد های روز حسابداری و قوانین مالیاتی سبک جدیدی از خدمات مالی و مالیاتی را به کارفرمایان گرامی بر مبنای صداقت ، مشتری مداری ، اعتماد متقابل و تعهد اخالقی ارائه نماید. تا به اهداف مورد انتظار حسابداری و مالیاتی دست یابند، این موسسه با تالش روز افزون و افزایش توانایی علمی و عملی خود این مهم را محقق میسازد. امید است که رضایت و آسودگی خاطر شما کارفرمایان محترم را بدست آوریم و مهمتر از آن حفظ کنیم